PVC ŞERİT LEVHA

Pvc Şerit Levha Özellikleri

PVC Şerit Levhalar pvc şerit perdelerin yapımında kullanılır. 2mm ve 3mm kalınlıktaki levhalar boyuta göre hangi kalınlıkta kullanılacağı belirlenir. aynı zamanda PVC levhalar genişlik olarakta 3 farklı ölçüye sahiptir. 20 cm, 30 cm ve 40 cm genişliğinde olan PVC levhalar kullanılacak alanın ölçüsüne göre hazırlanır.


PVC Levhaların şeffaf, kırmızı, sarı, buzlu ve mavi olmak üzere farklı renkleri mevcuttur.


PVC levha fiyatları kullanılacak olana malzemenin kalitesi ve kalınlığına göre farklılık gösterir


PVC perde ve PVC kapının temel maddesi olan pvc şerit levhalar özelliklerinin bir hayli fazla olması ve kullanışlı olması sebebiyle ilgi odağıdır. Levhalar kesinlikle güneş ışığından etkilenmeyen uzun yıllar kullanım imkânını size sunan bir üründür. Bunun dışında ham maddesine alevi yayması yaymaması için eklenen bileşenle kullanım alanları artmış bir malzemedir. Her alanda rahatlıkla tercih edilecek şerit plakalar rahat ve kolay kullanımından dolayı işletmelerin vazgeçemediği ekipmanlar arasındadır. Duru bir su ve sabun yardımıyla temizlenebilecek bu ürün zamanınızın büyük bir kısmını da size bırakır.


Her malzemenin kendi içinde kaliteleri söz konusudur. PVC şerit levha da aynı şekilde kendi aralarında kaliteye ayrılmaktadır. Standart PVC şerit özellikli olan plakalar özellikle PVC şerit kapıları yaparken tercih edilmektedir. Yangına karşı dayanıklı olması da tercih edilme noktasında en etkili faktörlerdendir. Saydam olması yanı sıra mavimsi görünümü diye standardın üstünde bir renktir. Önemli olan işlevselliği olduğu için renk işletmelerin önemsemediği bir özelliktir. Bu gibi özellikli birçok plaka vardır. Yoğun olarak perde ve kapı kullanım alanları olup en büyük özelliğinin alevi yayması olduğundan işletmelerin ekonomik olarak tercih ettiği bir malzemedir.


Plakaların en büyük özelliği ısıyı ve güneş ışınlarını geçirmemesidir. Bunun dışında kalın yapıda olan PVC şerit levha normal bir kapıya göre daha kullanışlı iş hızı bakımından da engelleyici özelliğe sahip olmamasıdır. Kullanım alanlarına göre ayarlanmış olan bu plakalarda kalınlık, en, ürün bileşeni gibi özellikler tercih noktasında etkili özelliklerdir. Kırmızı, sarı, mavi, saydam, kahverengi ve siyah renklerde üretilen bu plakaların her birisinin farklı özellikleri vardır. Her birisinin ortak amacı ise bulunduğu ortamı her türlü olumsuzluklara karşı korumaktır. Şerit plakaların kullanım alanları kısıtlanamaz. Dilerseniz özelliğine göre tercih edeceğiniz plakaları bina içinde ya da bina dışında da tercih edebilirsiniz. Üstün güvenlik koşullarını size sağlayan bu plakaların fiyatları da oldukça uygundur.

PVC ŞERİT PERDE FİYATLARI ve MODELLERİ

PCV Şerit Perdenin kullanım alanlarına göre farklı modelleri vardır. Kunlardan en sık kullanılanı ise fabrika ve depolarda kullanılan şeffaf pvc perdelerdir. bunun yanı sıra mutfak veya hijyenin önemli olduğu alanlarda antibakteriyel pvc perdeler, kaynak yaplan alanlarda Kaynak ışınlarına dayanıklı kaynak PVC perdeler, içerisinin görünmesinin istemediğiniz hangar yada depolarda Buzlu PVC perde modeli, soğuk hava kamyonalarında kullanılmak üzere üretilen pvc modelleri ve bir çok alanda kullanabileceğiniz modelleri vardır.


PVC Şerit Perde fiyatları tercih edilen model ve kullanılacak malzemeye göre değişkenlik gösdtermektedir. antibakteriyel pvc perde ile şeffaf pvc perde fiyatları farklıdır.
Bunun yanı sıra kullanılacak malzemenin ölçüsü, pvc levha genişliği (20cm, 30cm, 40cm) ve pvc levhanın kalınlığı PCV şerit perde fiyatını etkilemektedir. PVC Şerit perde ihtiyaçlarınız için lütfen firmamızdan fiyat isteyinz.